Корозійностійкі кріплення

Проєктування корозійностійких конструкцій

Корозія - це серйозна проблема. Вона робить конструкції небезпечними та нерідко призводить до необхідності витратної та травмонебезпечної заміни компонентів та навіть споруди в цілому. Що можна зробити? 

Image alt text (optional)

ЯК ПІДІБРАТИ ВІДПОВІДНЕ АНТИКОРОЗІЙНЕ РІШЕННЯ

Що і де ви будуєте? Це основне запитання перед початком реалізації заходів із захисту від корозії. Які зовнішні впливи очікуються? В яких кліматичних умовах ви працюєте та які матеріали використовуєте? 

Корозія приймає різні форми в залежності від навколишніх умов. Таким чином, для вашого будівельного проєкту вам необхідно врахувати наступні фактори, які збільшують ризик виникнення корозії:

 • Волога 
  Вологу необхідно враховувати при розгляді будь-яких атмосферних реакцій 
 • Температура
  Чим вища температура, тим більша швидкість виникнення корозії 
 • Вплив солей
  Солі можуть міститись у повітрі прибережних зон, а також у засобах, які застосовуються для боротьби з обмерзанням взимку 
 • Промислове забруднення
  Високий рівень діоксиду сірки в повітрі збільшує швидкість корозійних реакцій 
 • Гальванічна (контактна) корозія
  Відбувається за умови контакту двох різних матеріалів 

У певних умовах, наприклад, в закритих басейнах, тунелях чи на хімічному виробництві особливо важливо враховувати вплив корозії. Інженери Hilti завжди готові надати вам технічну підтримку. 

ЩО ТАКЕ ЗАХИСТ ВІД КОРОЗІЇ

Корозія відбувається за умови фізико-хімічної реакції між металом та навколишнім середовищем. Цей процес погіршує властивості металу. 

Корозія також може призвести до пошкодження монтажних систем, металевих компонентів та їх захисного покриття. В підсумку це порушує безпеку будівлі та призводить до необхідності заміни елементів. 

Існує два типи антикорозійного захисту з метою збільшення строку експлуатації металевих компонентів вашої будівлі: активна та пасивна. 

Активний антикорозійний захист впливає на корозійну реакцію, як за рахунок застосування стійких матеріалів, так і шляхом гальванічного розподілу чи організації електрохімічного захисту.

Пасивний захист призупиняє чи уповільнює корозію за рахунок обмеження контакту корозійного агента з металом. Це досягається шляхом застосування металевих чи неметалевих захисних шарів чи покриттів. 

ЯК HILTI МОЖЕ ДОПОМОГТИ В БОРОТЬБІ З КОРОЗІЄЮ

Інженери Hilti завжди готові допомогти вам. Вони можуть відвідати ваш будмайданчик та визначити можливі рішення для вашого проєкту. Ми також розробляємо та випускаємо повний спектр елементів з матеріалів із різним ступенем антикорозійного захисту. 

Центри Hilti з дослідження корозії

Наша антикорозійна продукція надійна. Будьте впевнені - усі елементи перевірені в умовах, ідентичних до умов вашого будівельного об'єкта. Наша продукція не просто досліджується в лабораторії, а також проходить багатомісячні випробування на вулиці, на морозі, у тропіках та навіть у морській воді. Тому ми впевнені в тому, що наша продукція працює. Ознайомтесь з ілюстрацією досліджень  Hilti в області антикорозійного захисту.  

Швеція

Холодний клімат, прибережні райони

 

Німеччина

Холодний клімат, прибережні райони

 

Австрія

Промислова ділянка, металургічний завод

 

Мексика

Тропічний клімат, прибережні райони

Франція

Помірний клімат, прибережні райони

 

Китай

Тропічний клімат, прибережні райони

Технічна література

Технічна література

Ми зібрали всю необхідну інформацію, щоб вам було легше визначити та попередньо прорахувати сейсмостійкі рішення для кріплення обладнання, електрики та вентиляції

Перейти

Поділитись