Підтримка MT multi trade у зборі з адаптивним модулем крутного моменту SITA 22

Нова монтажна система hilti MT

Єдине комплексне рішення для ваших вимог до монтажу

Система MT, проста в проєктуванні та збиранні, є єдиним рішенням, практично для всіх монтажних опорних конструкцій. Якщо ви плануєте монтаж інженерних мереж, наприклад, опор для труб і кабельних лотків, або монтаж платформ доступу та інтегрованих підлог для енергетичних та промислових проєктів, вам знадобиться лише одна універсальна, легка та високоефективна система.

Основні види робіт для модульної опорної системи

Опори для труб

Дізнатися більше

Електричні опори

Дізнатися більше

Вентиляційні опори

Дізнатися більше

3D інженерні конструкції

Дізнатися більше

Виконуйте більше з меншими зусиллями

Оптимальне за вартістю рішення для всього спектра опор

Завдяки комплексній системі МТ від Hilti, ми охоплюємо практично всі сценарії навантаження. Це рішення, що має корозійну стійкість, включно з цинк-магнієвим покриттям, ідеально підходить як для легких комунікацій ( таких як повітропроводи та електромережі), так і для кабельних лотків та більш важких кабельних сходів, і, навіть для великих трубопроводів або важкого механічного обладнання. У результаті планування, управління та збирання металевих каркасів та несучих конструкцій стало простіше, ніж будь-коли. Крім того, обравши систему MT, ви зможете легко об'єднати всі ваші інженерні комунікації в єдину конструкцію, розроблену з урахуванням оптимальної ефективності.

Спрощення проєктування

Позбавтесь складнощів планування

Для того, щоб спростити проєктування опор, Hilti розробила нову серію потужних спеціалізованих програмних рішень. За допомогою PROFIS Modular Supports Engineering наші інженери створять для вас моделі опор, розрахують їх та експортують готове рішення до платформ 2D та 3D проєктування. Компанія Hilti також пропонує модулі для стандартних інструментів структурного проєктування (STAAD.Pro) та інструментів моделювання проєктування установок (Smart 3D). Ви також отримаєте доступ до змісту бібліотеки BIM/CAD та сімейств Revit, що дозволить інтегрувати проєкт системи MT у ваші поточні робочі процеси. При цьому інженери Hilti у будь-який час готові надати кваліфіковану допомогу, допомагаючи спростити навіть більші та складніші проєкти.

MT system components can be connected with one hand thanks to thread-forming bolts..

Безшовне збирання

Для швидшого, безпечнішого та простішого встановлення

Встановлення балок, розпірних каналів та інших компонентів системи МТ здійснюється інтуїтивно та без проблем. З'єднуйте швелери з балками однією рукою завдяки різьбонарізним болтам, які усувають необхідність у гайках та шайбах. Для спрощення монтажу компанія Hilti також розробила інноваційні сполучні елементи Twist-Lock, які встановлюються у монтажний профіль одним рухом “натиснути та повернути". При встановленні вони прорізають паз у каналі, забезпечуючи швидке та високоточне розміщення компонентів. З'єднувальні елементи Twist-Lock не зісковзують до остаточного затягування і їх можна переставити згодом. До того ж, в деяких випадках, вам взагалі не знадобляться з'єднувальні елементи, завдяки прямому з'єднанню балки з балкою або розпірки з балкою. Навіть при використанні всього спектру компонентів MT, ви будете насолоджуватись оптимізованою системою, розробленою для максимально можливого багатоцільового використання.

Спроєктовано надовго

Найвища корозійна стійкість

Система MT розроблена для забезпечення оптимальної корозійної стійкості як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. При експлуатації всередині приміщень профілі оцинковуються за методом Сендзіміру, а з'єднувачі та опорні пластини оцинковуються гальванічним методом. Рішення для зовнішньої установки поєднує гаряче цинкування (для таких компонентів, як з'єднувачі та опорні пластини) і цинково-магнієве (технологія ZM) для профілів. Профілі ZM відповідають стандартам ASTM A1046 та EN 10346. Використовуючи технологію ZM, ви отримаєте такі переваги, як міцність та довговічність, підвищену екологічність та оптимізацію витрат. Оскільки більша частина сталі в модульних несучих конструкціях знаходиться всередині профілів, використання переваг ZM у такий спосіб має сенс.

Поділитись