РІШЕННЯ ДЛЯ ФАЛЬШПІДЛОГИ

Універсальні системи для підлоги з інтегрованою прокладкою кабелю

 

Отримайте значне зниження витрат і економію часу завдяки легким модульним системам фальшпідлоги, які мають менший вміст вуглецю, ніж традиційні зварні конструкції.

Наше комплексне рішення для диспетчерських, серверних і заводських приміщень поєднує опори для влаштування підлоги, встановлення шаф і кабельних лотків на одній конструкції. Система є повністю модульною, що означає легше регулювання та внесення змін під час будівництва. Ви також отримаєте підтримку на місці від наших експертів протягом усього проєкту, що гарантує, що ви отримаєте систему, яка вам справді потрібна.

завантаження

ПІДТРИМКА ПРОЄКТУ ВІД ПОЧАТКУ ДО КІНЦЯ

Експертна допомога з проєктуванням, монтажем та закупівлею

 

Наша команда може надати:

  • Допомогу в інженерному проєктуванні та проєктуванні систем для фальшпідлоги
  • Навчання та підтримку монтажу на місці
  • Глобальний ланцюжок поставок для швидкої доставки
  • Інструменти для швидшого монтажу та компонування

 

ОПТИМІЗОВАНЕ ПЛАНУВАННЯ

Знизьте ризик коригувань конструкцій через перетини

 

Співпрацюйте з нами на початку вашого проєкту з фальшпідлогою, щоб оптимізувати проєкт і зменшити ймовірність непередбачуваних витрат пізніше. Ми можемо надати все: від підтримки BIM моделювання до техніко-економічних обґрунтувань із структурним аналізом для перевірки проєкту.

Монтаж без зварювальних робіт

Немає необхідності виконувати небезпечні роботи

 

Модульна опорна система MT складається з профілів і балок, зібраних за допомогою інноваційних кріплень і з’єднувачів. Немає потреби у небезпечних роботах або відповідних дозволах. Оскільки компоненти MT набагато легші за зварні опори, вашим працівникам не доведеться мати справу з великими навантаженнями.

Швидше встановлення

Фальшпідлоги можуть бути змонтовані лише однією людиною

 

Система MT призначена для швидкого монтажу за допомогою акумуляторного ударного гайковерта. Крім того, система Hilti Adaptive Torque (AT) допомагає встановити кожен болт із правильним моментом затягування. Ми також пропонуємо вимірювальні інструменти для розмітки ваших підлогових покриттів, а також практично безпилові рішення для свердління сталі та бетону та кріплення до них.

Рішення в галузі енергетики та промисловоcті

Від гірничодобувної промисловості до суднобудування – зменшуйте загальну вартість ваших активів протягом їх життєвого циклу за допомогою проєктних рішень, які поєднують програмне, апаратне забезпечення та послуги.

Дізнатись більше

Безпека команди

Щоб допомогти вам зменшити ризик нещасних випадків і травм на робочих місцях, ми інвестуємо значні кошти в технології безпеки – від рішень для боротьби з пилом до навчання та сертифікації наших працівників.

Дізнатись більше

Поділитись