Image alt text (optional)

Вклеювання арматури (Rebar)

Влаштування арматурних випусків із застосуванням технології Rebar

Ми розробляємо всі наші технології з врахуванням вимог Eurocode 2 та TR023.

Окрім цього, в Hilti ми розробили декілька унікальних методів проєктування, щоби будівництво з влаштуванням вклеєної арматури в бетон стало більш економічним.

МЕТОД ПРОЄКТУВАННЯ АРМАТУРНИХ ВИПУСКІВ HILTI

Ми розробили різні варіанти використання вклеєної арматури, включно з методами подолання обмежень нормативів для бетону. 

Image alt text (optional)

Зменшення довжини анкерування

Найбільш поширена група застосування для вклеєних арматурних випусків включає в себе приєднання нових компонентів до існуючої конструкції.

Згідно норм будівництва для залізобетонних конструкцій, міцність з'єднання вбудованої арматури обмежена навіть за незначної глибини шару бетону. 

В деяких областях, таких як стіни, де глибина анкерування часто обмежена, для компенсації її зменшення часто використовують поперечну зварку арматури чи гачки. 

Наші дослідження, так само як і дослідження наших партнерів, показали, що міцність з'єднання арматурних стрижнів, встановлених за допомогою клеєвих розчинів Hilti, вище, ніж у попередньо встановленої арматури (за наявності достатнього шару бетону). 

Завдяки підвищеній міцності з'єднання метод вклеювання арматури Hilti дозволяє зменшити глибину анкерування до 70% у порівнянні з показниками, вказаними в будівельних нормах (за наявності достатнього шару бетону).

Рішення згідно норми Eurocode 2

Метод проєктування арматурних випусків Hilti HIT

Image alt text (optional)

Міцне з'єднання прямими стрижнями

Для забезпечення міцного з'єднання, наприклад, плит з бетоном, балок та плит, балок та стін, колон з фундаментом необхідні гачки та вигнута арматура.

Ми знайшли інше рішення. 

Спільно з нашими партнерами з технічного університету Мюнхена та Американського університету в Бейруті ми дослідили, як використовувати прямі арматурні стрижні для міцного з'єднання. Наше рішення засновано на моделі STM («Розтяжка-стійка»).

Image alt text (optional)

Поперечне армування

Поперечне армування використовують зазвичай для відновлення та укріпення старих конструкцій, у тому числі мостів. 

В Hilti ми знайшли новий простий спосіб поперечного армування з установкою анкерів тільки з нижньої сторони плити. Це можна зробити за допомогою анкерів Hilti HZA-P, які встановлюються у пробурені отвори під кутом до колони з використанням клейових розчинів Hilti.

Це набагато легше, ніж традиційний метод поперечного армування, де необхідно свердлити нижню та верхню сторони плити. Використовуючи цей метод, необхідно видаляти покриття плити, а у більшості випадків верхня сторона недоступна для роботи. 

Рішення згідно норми Eurocode 2

Рішення Hilti

Image alt text (optional)

Бетонне покриття

У Hilti ми розробили унікальні рішення збільшення тертя зсуву для настилу моста. 
Новий шар бетону часто з'єднується з існуючим для закріплення чи ремонту конструкції. Важливою частиною проектування є передача внутрішньої напруги через зв'язки між новим та старим шаром бетону. 
Ми розробили метод розрахунку, щоби досягти ефективної передачі зусилля зсуву - з врахуванням зчеплення, тертя та опору зсуву поперечної арматури, розташованої на межі розділу. 

Його переваги: 

  • Просте та надійне застосування в різних ситуаціях 
  • Гарантовано монолітна конструкція 
  • Зусилля на зсув надійно передаються навіть у тому випадку, коли на бетонній поверхні є тріщини
  • Широкий діапазон застосування 
  • Знижені вимоги до довжини анкерування

Рішення згідно норми Eurocode 2

Рішення Hilti

Сфера застосування

ХІМІЧНІ АНКЕРИ HILTI ДЛЯ ВКЛЕЮВАННЯ АРМАТУРИ

Поділитись