НАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД НАВКОЛИШНІМ СЕРЕДОВИЩЕМ

Наші власні цілі стосовно навколишнього середивища

Hilti environmental responsibility
Image alt text (optional)

Технології, що зберігають навколишнє середовище

Для нас створення інновацій неможливе без охорони навколишнього середовища. 

Ми проєктуємо будівлі в усьому світі, намагаючись зменшити можливий негативний вплив на екологію.

Ми поставили собі цілі стосовно захисту навколишнього середовища відповідно до міжнародних стандартів з охорони навколишнього середовища ISO 14001. Ми уважно слідкуємо за тим, що ми робимо, та контролюємо досягнення наших цілей в усіх країнах, де Hilti представлено. 

Ми також вимагаємо від наших партнерів дотримання екологічних стандартів, щоб досягати поставлених цілей в області охорони навколишнього середовища на всіх етапах роботи.

ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ ПРОДУКТИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Піклування про навколишнє середовище починається з етапу досліджень та продовжується в процесі розробки кожного продукту. 

Створюючи нові продукти ми враховуємо необхідні ресурси та рівень викидів небезпечних речовин протягом усього життєвого циклу інструменту, так само як і на етапі його розробки. 

Ми покращуємо ресурсо- та енергоефективність, збільшуємо термін експлуатації наших продуктів, а також використовуємо компоненти та упаковку з матеріалів, придатних для переробки та повторного використанння.

Ми також допомагаємо здійснювати вторинну переробку наших продуктів. 

Ми використовуємо метод оцінки життєвого циклу LCA (Life Cycle Assessment), щоб визначити відповідність нашої діяльності екологічним стандартам. Вона включає оцінку впливу наших продуктів на навколишне середовище протягом усього їх життєвого циклу - від видобвування сировини до виробництва, використання та переробки. Ця інформація також допомагає нашим клієнтам покращувати власні показники екологічності.

Image alt text (optional)

ЕКОЛОГІЧНЕ БУДІВНИЦТВО

Технології екологічного будівництва, що відповідають вимогам захисту навколишнього середовища 

Ми підтримуємо «зелене» будівництво, допомагаючи нашим клієнтам зводити екологічно безпечні будівлі. 

Ми надаємо нашим клієнтам інформацію про вплив нашіх продуктів на навколишнє середовище, які демонструють внесок рішень Hilti у «зелене» будівництво.

Наші ініціативи в області екології допомагають зменшувати викиди CO2 до атмосфери, а також скорочувати витрати енергії, води та матеріалів, знижувати ризики, які стосуються здоров'я та забруднення навколишнього середовища.

Технології Hilti розроблені з урахуванням високих вимог до збереження навколишнього середовища та міжнародних стандартів у області екологічного будівництва, таких як BREEAM, HQE, DGNB та LEED.

Зокрема, ми створили продукти, що зменшують вміст летких органічних вуглеродів у атмосфері - наприклад, наші системи протипожежного захисту та хімічні анкери. Ми виробляємо перфоратори, при виробництві котрих не виникають відходи, що негативно впливають на навколишнє середовище. 

Ми маємо лініфку продуктів, розроблених за технологією Clean-Tec, з урахуванням піклування про навколишнє середовище.

МИ РОБИМО НАШІ БУДІВЛІ ТА ТРАНСПОРТ БІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНИМИ

У повсякденному житті ми також дотримуємось вимог щодо захисту навколишнього середовища. 

Так, ми постійно шукаємо способи досягнення більшої екологічної безпеки та зменшення рівня викидів CO2 у атмосферу, витрат енергії та води на наших фабриках, заводах та у офісах. Ми також прагнемо зменшити негативний екологічний вплив при виористанні корпоративного транспрорту. 

І нам це вдається. Декілька прикладів того, що ми зробили:

  • Австрія: завод в Тюринген
    Близтко 80% електроенергії, що використовується на виробництві, логістиці та адміністративній зоні, надходить від поновлюваних джерел енергії: гідроелектростанцій, вітрової енергетики та технологій біомаси. 
  • Німеччина: офиси Hilti
    Уся теплова енергія надходить від комунальної електростанції, що працює на енергії біомаси. Ми також встановили 60 сонячних батарей на даху будівлі нашого ресторану.
  • Ліхтенштейн: логістичний центр у Нендельні та офіс в Шані
    Ми використовуємо геотермальну енергію для обігрівання та охолодження та можемо відновити близько 70% втрати тепла від вентиляційних систем. Ми також встановили великі сонячні батареї.

Поділитись