Рада директорів

Image alt text (optional)

Майкл Хілті (Michael Hilti)

Майкл Хілті (1946 р.н.) був обраний почесним головою Ради директорів на щорічних загальних зборах 2018 року і був членом Ради директорів з 1990 р. Син засновника компанії, професора Мартіна Хілті, приєднався до Хілті в 1975 році. Через рік він був призначений до складу виконавчої ради компанії. Він обіймав посаду заступника генерального директора з 1978 року. У 1990 році він був призначений генеральним директором, обіймав посаду до кінця 1993 року. Він був головою ради директорів з 1994 по 2006 рік. Крім того, Майкл Хілті виступає довіреною особою Martin Hilti Family Trust, головою Hilti Art Foundation, головою Hilti Family Foundation Liechtenstein та членом правління Hilti Foundation. Він обіймав численні посади директора, а також був призначений торговим радником князя Гансом-Адамом II, принцом Ліхтенштейну. Майкл Хілті також був нагороджений званням почесного сенатора університету Санкт-Галлена (Швейцарія) та університету Ліхтенштейну.

Image alt text (optional)

Крістоф лоос

У січні 2023 року Крістоф Лоос (народився в 1968 році; обраний до щорічних загальних зборів 2025 року) взяв на себе обов’язки голови ради. Після закінчення університету Санкт-Галлена (HSG) у 1994 році він шість років працював у Boston Consulting Group у Мюнхені та Шанхаї. до того, як приєднатися до Hilti у 2001 році. Після посад у відділах корпоративного розвитку, стратегічного маркетингу та продажів, а також після роботи в якості генерального менеджера організації німецького ринку Hilti у 2007 році він був призначений до виконавчої ради, де спочатку відповідав за всі корпоративні функції. Через чотири роки він взяв на себе відповідальність за регіони, що розвиваються, і глобальний бізнес у галузі енергетики та промисловості, перш ніж дев’ять років обіймати посаду генерального директора групи, з 2014 по 2022 рік. З 2022 року Крістоф Лоос також є головою правління FUCHS Petrolub SE (Німеччина).

Image alt text (optional)

Деніел Денікер

Деніель Денікер (народився в 1963 році; обраний до 2024 року на щорічних загальних зборах) приєднався до ради директорів у 2018 році. Деніель Денікер є старшим партнером Homburger AG, юридичної фірми в Цюріху, де він проходив стажування у 1988 році та став партнером у 2000 році. Його практика зосереджена на питаннях злиття та поглинання, корпоративного управління, ринків акціонерного капіталу та регулювання фінансових послуг. Навчався в Цюріхському університеті (доктор юридичних наук, 1992 р.) і в Чиказькому університеті (магістр права, 1996 р.). Деніель Денікер також має мандат ради директорів dormakaba Holding AG (Швейцарія), де він очолює аудиторський комітет, а також є викладачем Цюріхського університету та президентом донорського фонду Avenir Suisse, провідного аналітичного центру вільного ринку Швейцарії.

Image alt text (optional)

МІШЕЛЬ ФРЕЙ-ХІЛТІ

Мішель Фрей-Хілті (обрана до щорічних загальних зборів у 2025 році) приєдналася до ради директорів у 2022 році. Вона навчалася в Європейській бізнес-школі в Лондоні та закінчила її в 2011 році, отримавши ступінь бакалавра з організації міжнародними заходами. Вона є онукою засновника компанії, професора Мартіна Хілті, і приєдналася до Hilti Group у 2012 році. Її першою посадою в компанії була представник служби підтримки клієнтів, а пізніше вона працювала менеджером із продукції. З 2016 по 2019 рік вона була керуючим директором Hilti Foundation, а згодом обіймала посаду керуючого директора Hilti Family Foundation Liechtenstein до 2022 року. З 2015 по 2022 рік вона очолювала відділ комунікацій Martin Hilti Family Trust. Мішель Фрей-Хілті є головою правління Hilti Family Foundation Liechtenstein, членом правління Hilti Foundation, а також Hilti Art Foundation і заступником голови Lebenswertes Liechtenstein Foundation.

Image alt text (optional)

Карла де Гейзелер

Карла Де Гейзелер (народилася в 1968 році; обрана до 2025 року на щорічних загальних зборах) приєдналася до ради директорів у 2019 році. Вона є фінансовим директором групи Schindler Corporation, Ебікон (Швейцарія). Раніше вона працювала фінансовим директором Volvo Car Group (Швеція), SGS у Женеві (Швейцарія), Vodafone Libertel B.V., дочірньої компанії мобільного оператора Vodafone, і логістичної компанії DHL Express Benelux. До цього вона працювала на кількох регіональних і глобальних посадах у сфері фінансів і розвитку бізнесу в DHL. Починала кар'єру аудитором в EY у Брюсселі (Бельгія). Вона є членом правління Polestar Automotive Holding Ltd (Велика Британія) і є членом Консультативної ради Женевської школи економіки та менеджменту. Карла Де Гейзелер також має ступінь Executive MBA в Інституті розвитку менеджменту в Лозанні (Швейцарія).

Image alt text (optional)

МАТТІАС ГІЛНЕР

Маттіас Гілнер (народився в 1967 році; обраний до 2025 року на щорічних загальних зборах) приєднався до ради директорів у січні 2023 року. Інженер-хімік за освітою, він розпочав свою кар’єру в Hilti у квітні 2000 року після семи років роботи в Boston Consulting Group у Мюнхені та отримати ступінь МВА в INSEAD, Фонтенбло. У 2011 році він був призначений членом виконавчої ради Hilti і спочатку відповідав за електричні інструменти та аксесуари та корпоративні дослідження. У 2014 році він перейшов у члени Виконавчої ради, очоливши регіони ринків, що розвиваються, і глобальний бізнес у галузі енергетики та промисловості, а потім очолив фінанси, податки, кадри, ІТ, корпоративний розвиток і глобальний бізнес у сфері енергетики та промисловості з 2017 по 2022 рік. У 2023 році він також був довіреною особою сімейного фонду Мартіна Хілті та головою Фонду Хілті. Матіас Гілнер також є членом ради директорів Tecan Group (Швейцарія).

Image alt text (optional)

МАРКО МЕЙРАТ

Марко Мейрат (народився в 1963 році; обраний до щорічних загальних зборів 2023 року) приєднався до ради директорів у 2020 році. У січні 2023 року його було призначено спікером опікунів сімейного трасту Мартіна Хілті. Протягом попередніх трьох років він працював довіреною особою сімейного фонду Мартіна Хілті та головою правління фонду Хілті. З 2005 по 2019 рік він був членом виконавчої ради Hilti Group, відповідаючи за глобальні продажі та маркетинг. Після закінчення Університету Сант-Галлена (HSG) він розпочав свою кар’єру в Hilti у 1989 році в якості менеджера з продукції в бізнес-підрозділі прямого монтажу в головному офісі компанії в Ліхтенштейні, а потім обійняв різні посади в маркетингу, продажах і загальному управлінні у Франції, Швейцарії та Німеччині. Він також є членом консультативної ради Ardex GmbH, Віттен (Німеччина) та членом ради директорів Hälg Group, Сант-Галлен (Швейцарія). Марко Мейрат також є головою Venture Incubator AG, Цуг (Швейцарія), членом ради засновників кантональної лікарні Граубюнден (Швейцарія) та головою сімейного піклування Тоні Хілті (Ліхтенштейн).

Image alt text (optional)

ДР. ПІТЕР ТЕРВІШ

Пітер Тервіш (1966 р.н.; обраний до 2025 р. загальних зборів) приєднався до ради директорів у 2022 р. Він є президентом бізнес-напрямку автоматизації процесів і членом виконавчого комітету групи АББ із січня 2015 р. Він приєднався до АББ у 1994 р. і був керівником регіону Центральної Європи з 2011 по 2014 рік і головним технічним директором з 2005 по 2011 рік. У 2013 році він був призначений членом IFAC (Міжнародної федерації автоматичного управління). З 2020 року він є виконавчим членом Європейського альянсу чистого водню (ECH2A). Пітер Тервіш вивчав електротехніку в Карлсруе (Німеччина) і Страсбурзі (Франція), має ступінь доктора філософії в ETH Zurich (Швейцарія) і є випускником програми генерального менеджера Гарвардської школи бізнесу (США).

Image alt text (optional)

Барбара Міліан Торалфсон

Барбара Міліан Торальфссон (народилася в 1959 році; переобрана до 2023 року на щорічних загальних зборах) була обрана до Ради директорів у вересні 2014 року. Вона має ступінь MBA з маркетингу та фінансів Колумбійського університету в Нью-Йорку (США) і ступінь бакалавра психології з Університету Дьюка в Північній Кароліні (США). Вона обіймала посади головного виконавчого директора в секторах телекомунікацій і споживчих товарів і має великий досвід роботи невиконавчим директором як державних, так і приватних транснаціональних компаній у різноманітних галузях. З 2006 року вона була підприємцем у промисловому секторі, будуючи найбільшу компанію з переробки пластику в Скандинавії. Барбара Міліан Торальфссон є членом правління та головою аудиторського комітету SCA AB та Essity AB (Швеція). Вона є головою Exclusive Networks SA у Франції.

Поділитись