Рада директорів

Image alt text (optional)

Майкл Хілті (Michael Hilti)

Почесний голова правління

Шаан, Ліхтенштейн

Міхаель Хілті (1946 р.н.) був обраний почесним головою Ради директорів на щорічних загальних зборах 2018 року і був членом Ради директорів з 1990 р. Син засновника компанії, професора Мартіна Хілті, приєднався до Хілті в 1975 році. Через рік він був призначений до складу виконавчої ради компанії. Він обіймав посаду заступника генерального директора з 1978 року. У 1990 році він був призначений генеральним директором, обіймав посаду до кінця 1993 року. Він був головою ради директорів з 1994 по 2006 рік. Крім того, Майкл Хілті виступає довіреною особою Martin Hilti Family Trust, головою Hilti Art Foundation, головою Hilti Family Foundation Liechtenstein та членом правління Hilti Foundation. Він обіймав численні керівні посади, зокрема був призначений радником з питань комерції принца Ганса-Адама II фон унд зу Ліхтенштейн, а також був удостоєний звання Почесного сенатора університетом Сент-Галлена (Швейцарія).

Image alt text (optional)

Генріх Фішер

Голова Ради директорів

Рюшлікон, Швейцарія

Генріх Фішер (нар. 1950; переобраний до щорічних загальних зборів 2022 року) є головою Ради директорів. Він був членом Ради директорів з 2007 року. Фішер закінчив у 1973 році диплом інженера у Швейцарському федеральному технологічному інституті в Цюріху, де навчався електротехніці та технічній фізиці. Потім він продовжував вивчати бізнес-адміністрування в Цюріхському університеті, працюючи в цій галузі та здобувши ступінь магістра в 1976 р. Починаючи з 1977 року, займав керівні посади в Oerlikon Bührle Holding, Balzers AG (1980 - 1989 рр.) та знову в Oerlikon Holding (1990 - 1995 рр.). З 1996 по 2007 рік він був головним виконавчим директором компанії Saurer AG, Arbon. Генріх Фішер є членом Ради директорів Tecan AG та Sensirion AG.

Image alt text (optional)

Професор Піус Баскера (Pius Baschera)

Цюріх, Швейцарія

Пиус Баскера (1950 року народження; переобраний на посаду до щорічних Загальних зборів 2022 р.) приєднався до Ради директорів у 2006 році. Він був його головою до квітня 2017 року, коли він поступився посадою Генріху Фішеру. Баскера навчався машинобудуванню та управлінню бізнесом у Швейцарському федеральному технологічному інституті Цюріха, де здобув ступінь доктора. У 1979 році він приєднався до Хілті на посаду керівника фінансового контролінгу у виробничій сфері. Перед тим, як бути призначеним головою, він обіймав посаду генерального директора 13 років. З квітня 2017 року він був спікером сімейного тресту Мартіна Хілті. Він є членом Ради директорів групи Шиндлерів, Гергісвіл (Швейцарія) та президентом Цюріхського фонду ETH.

Image alt text (optional)

Деніел Денікер

Цюрих, Швейцарія

Деніел Денікер (1963 р.н., обраний до щорічних загальних зборів 2021 р.) приєднався до Ради директорів у 2018 році. Деніел Денікер є керуючим партнером компанії Homburger AG, комерційної юридичної фірми в Цюріху. Він також займає мандат правління з dormakaba Holding AG (Швейцарія), є членом наглядової ради Rothschild & Co SCA (Франція) та викладачем університету Цюріха.

Image alt text (optional)

Кім Фаузин

Сьоннерборг, Данія

Кім Фаузінг (нар. 1964; переобраний до щорічних загальних зборів 2022) був обраний до Ради директорів у 2010 році. Він здобув ступінь у галузі машинобудування в Орхус Технікум, в Данії, у 1987 році, а також ступінь МВА в бізнес-школі Хенлі, в Лондоні, в 1996 році. Його професійна діяльність привела його в 1990 році до Hilti Group, де він виконував різні управлінські функції в Європі та Азії до 2007 року. Після переходу до датської Danfoss Group у січні 2008 року, був призначений головним операційним директором і членом виконавчого комітету. Він очолив посаду президента та генерального директора з липня 2017 року. Також є віце-президентом SMA A / G у Касселі, Німеччина.

Image alt text (optional)

Карла де Гейзелер

Ерембодегем, Бельгія

Карла Де Гейзелер (обрана до щорічних загальних зборів 2022 р.) Приєдналася до Ради директорів у 2019 році. З жовтня 2019 року вона є головним фінансовим директором Volvo Car Group (Швеція). Раніше вона кілька років працювала фінансовим директором в SGS в Женеві (Швейцарія), а також в дочірній компанії Vodafone, Vodafone Libertel B.V. та логістичній компанії DHL Express Benelux, розташованій в Нідерландах. До цього вона займала різні посади у фінансових депертаментах та підрозділах з розвитку бізнесу на регіональному та глобальному рівнях у компанії DHL. Карла Де Гейзелер отримала вищу ступінь MBA в Інституті розвитку управлінських кадрів (Institute for Management Development) в Лозані, Швейцарія. 

Image alt text (optional)

Барбара Міліан Торалфсон

Осло, Норвегія

Барбара Міліан Торалфсон (нар. 1959; переобрана до щорічних Загальних зборів 2020 року) була обрана Радою директорів у вересні 2014 року. Має ступінь магістра в галузі маркетингу та фінансів Колумбійського університета Нью-Йорка та ступінь бакалавра психології Університету Дюка в Північній Кароліні (США). Барбара Міліан Торалфсон займала посади генерального директора в секторі телекомунікаційних та споживчих товарів, має великий досвід роботи виконавчого директора, як у державних, так і в приватних багатонаціональних компаніях у широкому спектрі галузей. З 2006 року була підприємцем у промисловому секторі, будуючи найбільшу компанію з переробки пластику у Скандинавії. Вона є членом правління та головою ревізійної комісії SCA AB та Essity AB у Швеції. Вона також є членом ради G4S Plc в Лондоні.

ВИКОНАВЧА РАДА (EXECUTIVE BOARD)

Image alt text (optional)

Крістоф лоос

Головний виконавчий директор

Кристоф Лоос (1968) взяв на себе обов'язки генерального директора в січні 2014 року. Він був членом Виконавчої ради з 2007 року. Протягом перших чотирьох років він відповідав за фінанси, кадрові ресурси, ІТ та корпоративний розвиток. У 2011 році відповідав за країни, що розвиваються, та глобальний енергетичний та промисловий бізнес. Після приєднання до Хілті у 2001 році він спочатку очолив команду з корпоративного розвитку, а потім створив підрозділ стратегічного управління. Наприкінці 2003 року переїхав до Німеччини, спочатку як регіональний директор з продажу, а потім, починаючи з 2005 року, на посаді генерального директора Hilti Germany.

Image alt text (optional)

МАТТІАС ГІЛНЕР

Корпоративні функції і енергетика та промисловість

Маттіас Гілнер (1967) був членом Виконавчої ради з квітня 2011 року. Він відповідає за фінанси, податок, людські ресурси, ІТ, корпоративний розвиток та глобальний енергетичний та промисловий бізнес. Очоливши напрямок "Електроінструменти", він відповідав за країни, що розвиваються, а також за енергетику та промисловість з 2014 по 2017 рік. Маттіас почав свою кар'єру Hilti в 2000 році з позиції керівника корпоративного розвитку. У середині 2001 року був призначений керівником HR, а потім перейшов до керівництва бізнес-підрозділу «Вимірювальні системи». З 2006 року до кінця 2013 року Маттіас Гілнер був керівником напрямку "Електроінструменти та аксесуари".

Image alt text (optional)

Джахангір (Ян) Донгаджі

Електроінструменти та дослідження

Джахангір (Ян) Донгаджі (1967) є членом Виконавчого комітету з 2014 року. Він відповідає за бізнес "Електроінструменти та аксесуари", "Корпоративні дослідження та технології", а також "Сервіс інструментів". Ян розпочав свою кар'єру Hilti у 2000 році, спочатку як керівник сервісу по роботі з клієнтами у Швейцарії. У 2002 році він переїхав до Шаану, де з тих пір обіймав різні посади в різних підрозділах. Зовсім недавно Ян очолив напрямок "Електроінструменти та аксесуари".

Image alt text (optional)

Аврахам (Аві) Кан

Ринки Америки та Азії 

Аврахам (Аві) Кан (1977) був членом Виконавчого комітету з січня 2020 року і відповідає за ринки Азії та Америки. Він розпочав свою кар'єру в Hilti з продажів у США в 2004 році. Після обіймання різних керівних посад, він став генеральним директором Hilti Canada у 2011 році. У 2017 році Аві відповідає за весь північноамериканський регіон.

Image alt text (optional)

Стефан Ньокен

Технологія кріплення та логістика

Стефан Ньокен (1965 ) був членом Виконавчої ради з початку 2007 року. Він відповідає за напрямки "Кріплення та захист", "Прикладне програмне забезпечення" та "Корпоративна логістика". Стефан приєднався до Хілті у 2000 році як керівник корпоративного інжинірингу. У 2004 році він взяв на себе відповідальність за управління ланцюгами поставок з глобальними підприємствами, закупівлями та глобальною логістикою.

Image alt text (optional)

Жоакім Сарда Солсона

Ринки Європи та Близького Сходу, стратегічний маркетинг 

Жоакім Сарда Солсона (1974) є членом Виконавчого комітету з січня 2020 р. Він відповідає за ринки Європи та Близького Сходу та за підрозділ стратегічного маркетингу. Він розпочав свою кар'єру Hilti в 2005 році з корпоративного розвитку в штаб-квартирі. Пізніше обіймав декілька управлінських посад з продажів в Італії та Німеччині. У 2012 році він обійняв посаду генерального менеджера з організації ринку Італії та регіону Південної Європи.

Поділитись