Виконавчий комітет

Dr. Christoph Loos

Д-р Кристоф Лоос (Christoph Loos)

Генеральний директор

Кристоф Лоос, 1968 р. н., займає посаду генерального директора компанії з 2014 року. Член виконавчого комітету з 2007 року. Протягом перших чотирьої років своєї діяльності у складі виконавчого комітету відповідав за фінансові операції, HR, IT та корпоративний розвиток. З 2011 року відповідав за бізнес Hilti на ринках, що розвиваються, та в секторах енергетики та промисловості. Кристоф Лоос приєднався до Hilti в 2001 році та спочатку очолював відділ корпоративного розвитку, а потім ініціював створення стратегічного управління. Наприкінці 2003 року переїхав до Німеччики, де спочатку займав посаду регіонального комерційного директора, а з 2005 року був призначений на посаду генерального директора Hilti Німеччина.

Jörg Kampmeyer

Йорг Кампмайєр (Jörg Kampmeyer)

Фінансовий директор, HR, IT та стратегія Hilti Group.

Йорг Кампмайєр, 1968 р.н., фінансовий директор та член виконавчого комітету з квітня 2011 року. Управляє фінансовими операціями, кадровими ресурсами, інформаційними технологіями та корпоративним навчанням. Свою кар'єру в Hilti розпочав у 2002 році в якості директора з корпоративного розвитку. З 2003 по 2005 рік керував відділом стратегічного маркетингу компанії. В 2006 році переїхав до Німеччини, де спочатку займав посаду регіонального комерційного директора, а потім став генеральним директором Hilti Німеччина. Також з 2010 року очолює розвиток бізнесу в Центральній Европі. 

Jahangir (Jan) Doongaji

Йаангир (Йан) Дунгажи (Jahangir (Jan) Doongaji)

Електроінструменти, дослідження та розробки

Йаангир (Йан) Дунгажи (Jahangir (Jan) Doongaji), 1967 р.н., член виконавчого комітету з 2014 року. Відповідає за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження та розробки. Кар'єру в Hilti розпочав у 2000 році, коли очолив відділ по роботі з клієнтами у Швейцарії. У 2002 році приєднався до штаб-квартири Hilti в Шаан, де займав ряд посад у різних бізнес-підрозділах. Останнє призначення - керівник підрозділу, відповідального за розвиток бізнесу електроінструментів та приладдя.  

Matthias Gillner

Маттіас Гілнер (Matthias Gillner)

Ринки, що розвиваються, та сектор «Енергетика та промисловість»

Маттіас Гілнер (Matthias Gillner), 1967 р.н., член виконавчого комітету з квітня 2011 року. Від самого початку відповідав за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження та розробки. З початку 2014 року відповідає за бізнес у країнах, що розвиваються, а також у енергетичному та промисловому секторах. Свою кар'єру в Hilti розпочав у 2000 році в якості директора з корпоративного розвитку. В середині 2001 року був призначений HR директором та згодом очолив підрозділ вимірювальних систем. З 2006 до кінця 2013 року Маттіас Гілнер (Matthias Gillner) керував підрозділом електроінструментів та приладдя.

Marco Meyrat

Марко Мейрат (Marco Meyrat)

Ринки Європи та Північної Америки

Марко Мейрат (Marco Meyrat), 1963 р.н., член виконавчого комітету з початку 2005 року. Відповідає за європейський та північноамериканський ринки. Почав свою кар'єру в Hilti в 1989 году в якості менеджера з продукту в головному офісі компанії Hilti в Шаане. Займав різні посади у Франції та Німеччині, в 1999 році був призначений генеральним директором Hilti Швейцарія, а в 2002 році - генеральним директором компанії Hilti Німеччина.

Dr. Stefan Nöken

Д-р Стефан Нокен (Stefan Nöken)

Технології прямого монтажу та логістика

Стефан Нокен (Stefan Nöken), 1965 р.н., член виконавчого комітету з початку 2007 року. Керує розвитком технологій кріплення та глобальну логістику компанії. Приєднався до компанії Hilti у 2000 році в якості керівника інженерного відділу. У 2004 році очолив напрям розвитку міжнародної лінії поставок, закупівель та глобальної логістики.

Поділитись