Виконавчий комітет

Image alt text (optional)

Йаангір (Йан) Дунгайі (Jahangir (Jan) Doongaji)

Головний виконавчий директор

Йаангір Дунгайі (народився в 1967 році) взяв на себе обов’язки генерального директора з січня 2023 року. Він був членом виконавчої ради з 2014 року, відповідаючи за бізнес-напрям електроінструментів і аксесуарів і корпоративні дослідження. Йаангір Дунгайі розпочав свою кар’єру в Hilti у 2000 році, спочатку очолюючи службу обслуговування клієнтів на швейцарському ринку. У 2002 році він переїхав до головного офісу компанії в Шаані, де обіймав різні посади в різних бізнес-підрозділах. З 2006 по 2013 рік він очолював найбільший бізнес-підрозділ Power Tools & Accessories, перш ніж перейти до виконавчої ради. Нещодавно Йаангір Дунгайі очолював розробку Hilti Group Strategy Lead 2030.

Image alt text (optional)

ФЕЛІКС ГЕС

Корпоративні функції

З січня 2023 року Фелікс Гес (народився в 1975 році) очолив фінанси, податки, кадри, ІТ і корпоративний розвиток. Він розпочав свою кар’єру в Hilti у 2011 році як керівник відділу M&A та стратегічного контролінгу в головному офісі. Відтоді його посади включають відповідальність за фінанси в регіоні Південної Європи з 2012 по 2015 роки та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з 2015 по 2017 роки. У 2017 році Фелікс Гес став керівником відділу глобальних фінансів і контролю в глобальній штаб-квартирі компанії в Шаані.

Image alt text (optional)

ТАСИЛО ДЕЙНЦЕР

Бізнес-сфера кріплення і захисту та глобальна логістика

Тасіло Дейнцер (народився в 1971 році) приєднався до виконавчої ради у 2022 році та відповідає за бізнес-сферу кріплення і захисту та глобальну логістику. У 2003 році він приєднався до штаб-квартири Hilti у Шаані у відділі корпоративного розвитку. Незабаром після цього він керував стратегічною роботою в Hilti у Північній Америці, а потім переїхав до Німеччини, щоб взяти на себе відповідальність за регіон продажів. Починаючи з 2006 року, Тасіло Дейнцер очолював різні бізнес-підрозділи в штаб-квартирі Hilti, перш ніж перейти на посаду керівника бізнес-підрозділу електроінструментів і аксесуарів у 2013 році.

Image alt text (optional)

ТОМАС ГІЛБРАНД

Бізнес-напрямок електроінструментів і аксесуарів та корпоративні дослідження

Томас Хіллбранд (народився в 1975 році) приєднався до виконавчої ради в 2022 році і відповідає за бізнес-напрям електроінструментів і аксесуарів і корпоративні дослідження. Він розпочав свою кар’єру в Hilti у 2005 році у відділі корпоративного розвитку в Шаані. У 2007 році він приєднався до німецької організації ринку, де спочатку керував магазинами Hilti. У 2009 році Томас Хіллбранд перейняв відповідальність за бізнес-напрямок електроінструментів і аксесуарів у Німеччині, а пізніше – у регіоні Центральної Європи. Після повернення в штаб-квартиру в 2012 році він керував маркетинговими командами різних бізнес-підрозділів. У 2017 році Томас Гіллбранд обійняв посаду керівника бізнес-підрозділу вимірювальних систем.

Image alt text (optional)

Авраам (Аві) Кан

Ринки Азії та Америки, бізнес-сфера енергетики та промисловості

Авраам Кан (1977 р.н.) є членом Виконавчої ради з січня 2020 року та відповідає за ринки Азії та Америки, а також бізнес-сферу «Енергетика та промисловість». Він розпочав свою кар’єру в Hilti у відділі продажів у США в 2004 році. Після роботи на різних керівних посадах він отримав посаду генерального директора Hilti в Канаді в 2011 році. У 2017 році Авраам Кан перейняв відповідальність за весь регіон Північної Америки.

Image alt text (optional)

Йохім Сарда

Ринки Європи, Близького Сходу та Африки, стратегічний маркетинг

Йохім Сарда (народився в 1974 році) є членом виконавчої ради з січня 2020 року. Він відповідає за ринки Європи, Близького Сходу та Африки, а також за підрозділ стратегічного маркетингу. Йохім Сарда розпочав свою кар’єру в Hilti у 2005 році у відділі корпоративного розвитку в головному офісі. Пізніше він займав кілька керівних посад у відділі продажів в Італії та Німеччині. У 2012 році Йохім Сарда зайняв посаду генерального менеджера італійської організації ринку та регіону Південної Європи.

Поділитись