Менеджмент

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Image alt text (optional)

Д-р Кристоф Лоос

Генеральный директор

Кристоф Лоос, 1968 р. н., займає посаду генерального директора компанії з 2014 року. Член виконавчого комітету з 2007 року. Протягом перших чотирьої років своєї діяльності у складі виконавчого комітету відповідав за фінансові операції, HR, IT та корпоративний розвиток. З 2011 року відповідав за бізнес Hilti на ринках, що розвиваються, та в секторах енергетики та промисловості. Кристоф Лоос приєднався до Hilti в 2001 році та спочатку очолював відділ корпоративного розвитку, а потім ініціював створення стратегічного управління. Наприкінці 2003 року переїхав до Німеччики, де спочатку займав посаду регіонального комерційного директора, а з 2005 року був призначений на посаду генерального директора Hilti Німеччина.

Image alt text (optional)

МАТТІАС ГІЛНЕР

Корпоративні функції та сектор «Енергетика та промисловість» 

Маттіас Гілнер (Matthias Gillner), 1967 р.н., член виконавчого комітету з квітня 2011 року. Від самого початку відповідав за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження та розробки. З початку 2014 року відповідає за бізнес у країнах, що розвиваються, а також у енергетичному та промисловому секторах. Свою кар'єру в Hilti розпочав у 2000 році в якості директора з корпоративного розвитку. В середині 2001 року був призначений HR директором та згодом очолив підрозділ вимірювальних систем. З 2006 до кінця 2013 року Маттіас Гілнер (Matthias Gillner) керував підрозділом електроінструментів та приладдя.

Image alt text (optional)

Йаангір (Йан) Дунгажі

Напрямки Електроінструменти, Розробка й Проектування 

Йаангір (Йан) Дунгаджі, 1967 р.н. Член виконавчого комітету з 2014 року. Відповідає за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження, розробки і технології та Інтернет речей. Кар'єру в Hilti почав в 2000 році, коли очолив відділ по роботі з клієнтами в Швейцарії. У 2002 році приєднався до штаб-квартирі Hilti в Шаан, де займав ряд посад в різних бізнес-підрозділах. До останнього призначення керував підрозділом, відповідальним за розвиток бізнесу електроінструментів і аксесуарів.

Image alt text (optional)

АВРААМ (АВі) КАН

Американський та азіатський ринки

Авраам (Аві) Кан, 1977 р.н., є членом Виконавчої ради з січня 2020 року і відповідає за ринки США та Азії. Він почав свою кар'єру в сфері продажів Hilti в США в 2004 році. Займаючи різні керівні посади, в 2011 році він був призначений генеральним директором Hilti Канада. У 2017 році він взяв на себе відповідальність за весь північноамериканський регіон.

Image alt text (optional)

Д-р Стефан Нокен

Технології прямого монтажу та логістика

Стефан Нокен (Stefan Nöken), 1965 р.н., член виконавчого комітету з початку 2007 року. Керує розвитком технологій кріплення та глобальну логістику компанії. Приєднався до компанії Hilti у 2000 році в якості керівника інженерного відділу. У 2004 році очолив напрям розвитку міжнародної лінії поставок, закупівель та глобальної логістики.

Image alt text (optional)

ДЖОАКіМ САРДА СОЛЬСОНА

Ринки Європи і Близького Сходу, стратегічний маркетинг

Джоакім Сарда Сольсона, 1974 р.н.., Є членом Виконавчої ради з січня 2020 року. Він відповідає за ринки Європи і Близького Сходу, а також за підрозділ стратегічного маркетингу. Свою кар'єру в Hilti він почав в 2005 році у відділі корпоративного розвитку в штаб-квартирі. Пізніше він займав кілька керівних посад в сфері продажів в Італії і Німеччині. У 2012 році він зайняв посаду генерального директора по організації ринку Італії і регіону Південної Європи.

Поділитись