Менеджмент

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Д-р Кристоф Лоос

Dr. Christoph Loos

Генеральный директор

Кристоф Лоос, 1968 р. н., займає посаду генерального директора компанії з 2014 року. Член виконавчого комітету з 2007 року. Протягом перших чотирьої років своєї діяльності у складі виконавчого комітету відповідав за фінансові операції, HR, IT та корпоративний розвиток. З 2011 року відповідав за бізнес Hilti на ринках, що розвиваються, та в секторах енергетики та промисловості. Кристоф Лоос приєднався до Hilti в 2001 році та спочатку очолював відділ корпоративного розвитку, а потім ініціював створення стратегічного управління. Наприкінці 2003 року переїхав до Німеччики, де спочатку займав посаду регіонального комерційного директора, а з 2005 року був призначений на посаду генерального директора Hilti Німеччина.

МАТТІАС ГІЛНЕР

Jörg Kampmeyer

Корпоративні функції та сектор «Енергетика та промисловість» 

Маттіас Гілнер (Matthias Gillner), 1967 р.н., член виконавчого комітету з квітня 2011 року. Від самого початку відповідав за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження та розробки. З початку 2014 року відповідає за бізнес у країнах, що розвиваються, а також у енергетичному та промисловому секторах. Свою кар'єру в Hilti розпочав у 2000 році в якості директора з корпоративного розвитку. В середині 2001 року був призначений HR директором та згодом очолив підрозділ вимірювальних систем. З 2006 до кінця 2013 року Маттіас Гілнер (Matthias Gillner) керував підрозділом електроінструментів та приладдя.

Йаангир (Йан) Дунгажи

Jahangir (Jan) Doongaji

Напрямки Електроінструменти, Розробка й Проектування 

Йаангір (Йан) Дунгаджі, 1967 р.н. Член виконавчого комітету з 2014 року. Відповідає за розвиток бізнесу електроінструментів, дослідження, розробки і технології та Інтернет речей. Кар'єру в Hilti почав в 2000 році, коли очолив відділ по роботі з клієнтами в Швейцарії. У 2002 році приєднався до штаб-квартирі Hilti в Шаан, де займав ряд посад в різних бізнес-підрозділах. До останнього призначення керував підрозділом, відповідальним за розвиток бізнесу електроінструментів і аксесуарів.

 

АВРААМ (АВІ) КАН

Matthias Gillner

Американський та азіатський ринки

Авраам (Аві) Кан, 1977 р.н., є членом Виконавчої ради з січня 2020 року і відповідає за ринки США та Азії. Він почав свою кар'єру в сфері продажів Hilti в США в 2004 році. Займаючи різні керівні посади, в 2011 році він був призначений генеральним директором Hilti Канада. У 2017 році він взяв на себе відповідальність за весь північноамериканський регіон.

Д-р Стефан Нокен

Dr. Stefan Nöken

Технології прямого монтажу та логістика

Стефан Нокен (Stefan Nöken), 1965 р.н., член виконавчого комітету з початку 2007 року. Керує розвитком технологій кріплення та глобальну логістику компанії. Приєднався до компанії Hilti у 2000 році в якості керівника інженерного відділу. У 2004 році очолив напрям розвитку міжнародної лінії поставок, закупівель та глобальної логістики.

Джоакім Сарди Сольсона

Marco Meyrat

Ринки Європи і Близького Сходу, стратегічний маркетинг


Джоакім Сарда Сольсона, 1974 р.н.., Є членом Виконавчої ради з січня 2020 року. Він відповідає за ринки Європи і Близького Сходу, а також за підрозділ стратегічного маркетингу. Свою кар'єру в Hilti він почав в 2005 році у відділі корпоративного розвитку в штаб-квартирі. Пізніше він займав кілька керівних посад в сфері продажів в Італії і Німеччині. У 2012 році він зайняв посаду генерального директора по організації ринку Італії і регіону Південної Європи.

Поділитись