КОМПЛАЄНС ТА ДІЛОВА ЕТИКА

Протидія корупції та хабарництву

Hilti compliance and business ethics

Чесна конкуренція, етична поведінка та робота в рамках законодавства - невід'ємна частина нашої діяльності. Наша ділова активність заснована на чесності, відповідальності, послідовності та прозорості - у будь-який час та у будь-якому місці. 

На цьому грунтуються наші стосунки з клієнтами, постачальниками та партнерами. 

МІЖНАРОДНЕ ПАРТНЕРСТВО ПРОТИ КОРУПЦІЇ

Ми не тільки беремо участь в ключових міжнародних ініціативах проти корупції. Ми також вимагаємо від нашої компанії послідовно протидіяти корупції та хабарництву, а також дотримуватись стандартів соціальної та екологічної відповідальності. 

  • Партнерство проти корупції 
    В 2004 році ми взяли участь в ініціативі «Партнерство проти корупції» на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія. Це було зроблено для того, щоб впровадити антикорупційні заходи до галузі будівництва у всьому світі. Тим самим ми підкреслюємо, що Hilti відкрито визнає абсолютну нетерпимість до хабарництва. 
  • Глобальний договір ООН
    У 2006 ми приєднались до Глобального договору ООН (UN Global Compact), який під егідою Об'єднаних націй зобов'язує компанії притримуватись стандартів соціальної та екологічної відповідальності.

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

Ми вимагаємо від усіх наших співробітників завжди діяти відповідно до законодавства та згідно з нашими корпоративними принципами. У нашому кодексі поведінки для працівників визначено, як ми працюємо, та цей кодес є основою для ведення бізнесу.

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Ми вимагаємо від наших постачальників виконувати основні вимоги в області прав людини, прав трудящих, безпеки праці та захисту навколишнього середовища. Ми також просимо їх поручитися в своїх намірах відмовитись від корупції. Ці стандарти є обов'язковими, навіть якщо місцеве чи міжнародне законодавтво встановлює більш м'які правила. Ми проводим перевірки наших постачальників за допомогою інструментів моніторингу та аудиту. 

Поділитись