ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА БЕЗПЕКА

Ми допомагаємо робити будівництво більш безпечним та ефективним

Health and safety at Hilti

ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ЗАХИСТ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

Ми знаємо, що будівництво може бути небезпечним, чи то висотні роботи чи монтаж на важкодоступних ділянках. 

Саме тому при виробництві інструментів ми приділяємо особливу увагу питанням безпеки, щоб не допустити виникнення нещасних випадків та оберігати здоров'я тих, кто їх використовує. Даний підхід забезпечує безпеку на об'єктах будівництва, а також економить час, дозволяючи здійснювати будівництво ефективно та вчасно.

Наші інноваційні технології допомагають впоратись з такими проблемами як:

Hilti dust removal system (DRS) TE DRS-Y

Пил

Наші системи видалення пилу DRS (Dust Removal Systems) ефективно відводять пил з джерела його формування. Ми також пропонуємо альтернативні методи роботи, такі як прямий монтаж.

Hilti active vibration reduction (AVR) TE 1000-AVR breaker

Захист рук від вібрації

Система активного зниження вібрації AVR (Active Vibration Reduction) Hilti зменшує вібрацію на дві третини у порівнянні зі звичайним інструментом. Ця система також дозволяє запобігти можливим проблемам зі здоров'ям, які може викликати вібрація, та користуватись інструментом довше.

Hilti TE 6-A36 rotary hammer

Висотні роботи

Висотні роботи - одна з найбільш поширених причин нещасних випадків у індустрії будівництва. Уникнути таких проблем можуть допомогти системи Hilti, такі як технологія активного контролю обертаючого моменту ATC (Active Torque Control), бездротовий електроінструмент, подовжувачі інструментів DX, модульні монтажні системи швидкого встановлення за технологією «повернути та заблокувати», а також лазерні дальноміри та нівеліри Hilti.

Hilti SID 8-A22 impact driver

Енергомічні продукти

Ми надаємо велике значення ергономічності дизайну всіх наших продуктів.

Hilti TE 60-ATC combihammer

Зменшення рівня шуму

Шум на об'єкті представляє собою серйозний ризик втрати слуху, та ми постійно працюємо над технологією зменшення шуму в наших інструментах та рішеннях.

Hilti advanced layout training onsite

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА БЕЗПЕКИ НА БУДІВНИЦТВІ

Охорона здоров'я та безпека дуже важлві для нас в Hilti. Ми створюємо наші технології таким чином, щоб робота наших клієнтів була безпечною та продуктивною.

Ми також впевнені, що міжнародні стандарти охорони здоров'я та безпеки необхідні будівельній галузі у всьому світі.

Тому ми працюємо з нашим клієнтами, партнерами та ведучими торгівельними та деловими організаціями, щоб виробити загальні принципи та цілі.

Ми вступили до мережі європейських будівельних, дослідницьких та інженерних компаній ENCORD. Це відмінна платформа для обговорення та впровадження нових способів забезпечення на об'єктах будівництва.

Ми також створили Конференцію менеджерів HSE — загальну платформу для будівельної галузі, де ми можемо ділитись досвідом, практиками та обговорювати потреби наших клієнтів.

Поділитись