ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД НАШИМИ СПІВРОБІТНИКАМИ

Нові підходи до роботи

Hilti team members

БАЛАНС МІЖ РОБОТОЮ ТА ОСОБИСТИМ ЖИТТЯМ

Ми бачимо, що характер робочого процесу стрімко змінюється, та для багатьом все складніше зберігати баланс між роботою та особистим життям. Ми маємо високі очікування від працівників, перед кожним ставляться складні задачі. При цьому ми впевнені, що корпоративна культура, заснована на піклуванні про людей, підтримує співробітників та створює умови для досягнення результатів. 

Ми створюємо комфортні умови праці та намагаємось бути гнучкими в питаннях організації робочого процесу, забезпечуючи можливість створення мобільного офісу чи віддаленої роботи.

Ми також відкрили власний дитячий садок для дітей співробітників у головному офісі компанії в Шані, Князівство Ліхтенштейн.

Наша мета — бути работодавцем, якого вибирають. Ми вважаємо, що нам вдається її досягати: 92% наших співробітників пишаються тим, що працюють в Hilti, та ми регулярно отримуємо нагороди в якості "кращого роботодавця".

ДОВГОСТРОКОВА КАР'ЄРА

Ми знаємо, що можемо досягти довгострокового успіху компанії лише завдяки людям.

Тому ми прагнемо відкривати перед співробітниками можливості для зростання та розвитку на особистісному рівні.

Ми практикуємо підхід управління «відкритих дверей», в рамках котрого ми регулярно переглядаємо поставлені цілі та навчання.

Багато наших співробітників довго працюють в Hilti. Ми також підтримуємо горизонтальне кар'єрне просування в компанії та підтримуємо наших співробітників у постійному прагненні навчатись та розвиватись.

80% керівних посад в Hilti займають працівники, що збудували кар'єру всередині компанії.

МИ ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ОХОРОНУ ЗДОРОВ'Я ТА БЕЗПЕКУ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ

Охорона здоров'я та безпека дуже важливі для нас.

Індустрія будівництва травмонебезпечна, та запобігання можливим нещасним випадкам має велике значення. Ми керуємось суворими правилами, що регулюють поведінку на об'єкті, встановлюють заходи безпеки та порядок використання захисного обладнання.

Ми постійно оцінюємо ризики на робочому місці та приймаємо необхідні міри з захисту.

Також ми приділяємо значну увагу підтримці здоров'я наших співробітників.  

Поділитись