Підвищення ефективності проєктування та будівельних робіт

Якісні інженерні рішення навіть для найскладніших проєктів

Пошук якісних технічних рішень для складних будівельних проєктів може бути важким. Станьте партнером Hilti, щоб отримати чіткі експертні консультації, легкий доступ до актуальних технічних даних про продукцію та рішення, покликані допомогти вам виконати вимоги проєктів щодо безпеки, точності, рентабельності та якості.

 

Інженерні рішення

Наші досвідчені інженери підтримують клієнта протягом усього життєвого циклу проєкту – від проєктування до встановлення та управління будинком. Ми допоможемо з розробкою індивідуального рішення, а спеціалісти служби підтримки на робочих місцях нададуть усі необхідні технічні консультації. Завітайте на наш вебсайт для отримання технічної документації або вивчіть технічні теми на онлайн-форумі Ask Hilti.

 

Модульні опори Протипожежний захист Анкерні кріплення Вклейка арматури Фасадні системи Рішення для фальшпідлоги Корозія у будівництві

Інженерні сервіси

Ми надаємо сервіс випробування анкерів як на етапі проєктування, так і після встановлення одразу у вас на будмайданчику. Випробування проводяться висококваліфікованими інженерами Hilti за допомогою спеціального обладнання, що регулярно калібрується. Додатково ми проводимо семінари-практикуми з анкерного кріплення, вклеювання арматурних випусків, протипожежних систем та техніки прямого монтажу. Детальніше про випробування та семінари ви можете дізнатися, перейшовши за посиланнями нижче. Для замовлення послуги заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами.

 

Випробування анкерів на будівельному об'єкті Семінари-практикуми

Програмне забезпечення

Незалежно від того, проєктуєте ви анкери для бетону або плануєте установку MEP, наше програмне забезпечення для проєктування та моделювання може допомогти зробити ваші будівельні проєкти простішими, безпечнішими та продуктивнішими. Для подальшої підтримки, наші будівельні послуги варіюються від допомоги з інженерними рішеннями до випробувань на вирив анкера на вашому об'єкті.

 

PROFIS Engineering PROFIS Anchor Channel PROFIS Rebar PROFIS Cable Transit

Інженерні послуги

Команда інженерів Hilti по вашому запиту розробить проєкти кріплення інженерних мереж, НВФ, анкерного кріплення, які міститимуть статичні розрахунки в ПЗ Profis, монтажні схеми, вузли та комерційну пропозицію на розрахункову ділянку. Додатково проєкт може бути засвідчений сертифікованою організацією і використовуватися відразу на об'єкті.

Опис послуг Замовити інженерну послугу

Професійний розвиток

Будьте в курсі методів проєктування, що змінюються та галузевих стандартів за допомогою вебінарів, покликаних допомогти вам працювати більш продуктивно. Ми також пропонуємо вебінари на технічні теми на нашій онлайн-платформі Ask Hilti.

 

Ask Hilti Вебінари Статті Технічна бібліотека

Форма зворотного зв'язку з інженерами

Заповніть форму зворотного зв'язку за посиланням нижче, вибравши необхідну послугу або консультацію для зв'язку з інженером Hilti. Відділ роботи з клієнтами опрацює ваш запит і відповідальний інженер зв'яжеться з вами.

Форма зворотного зв'язку

Поділитись