Наша бізнес-модель

Технический консультант на строительном объекте

Ми — глобальна корпорація, представлена у більш ніж 120 країнах світу.

Ми пропонуємо комплексні рішення для сфери професійного будівництва, які включають у себе технології, програмне забезпечення та послуги.

Наша місія — розвивати глобальне лідерство та створювати інноваційні продукти, що відрізняються від інших.

відверті стосунки з клієнтами

Ми віримо у відносини з клієнтами, побудовані на взаємній довірі. Ми працюємо по моделі прямих продажів: у всьому світі напряму з нашими клієнтами працює  15 000 співробітників Hilti.

Ми тісно взаємодіємо з нашими клієнтами онлайн, по телефону та особисто.

Наші технічні консультанти багато часу проводять на об'єктах будівництва, щоб допомагати клієнтам знаходити оптимальні рішення — чи то підбір цвяхів або розробка системи з нарощування арматурних випусків для розгалуженої мережі метрополітену. 

Зворотній зв'язок від клієнтів передається у наші центри дослідження та розробок, завдяки чомц ми знаходимо способи вдосконалювати наші рішення для ще більш сміливих проектів. 

ми розробляємо та виробляємо наші власні продукти

У Hilti ми знаємо, наскільки небезпечним може бути будівництво, з якими труднощами воно пов'язане. 

Сама тому ми постійно працюємо над пошуком та створенням рішень, за допомогою яких виконувати роботу стане швидше, простіше та безпечніше.

Ми маємо власні центри досліджень та розробок з власним штатом вчених та інженерів. Ми також співпрацюємо з передовими технічними університетами у всьому світі, щоб проводити дослідження разом та продовжувати здійснювати технологічні прориви. 

Ми виробляємо наші продукти на власних заводах Hilti в Європі, Мексиці, США, Індії та Китаї. Ми також працюємо із зовнішніми постачальниками та приділяємо пильну увагу тому, щоб усі наші продукти відповідали високим стандартам якості, де б вони не вироблялись.

наша відмінність у наших співробітниках

Hilti — це наші люди. Саме члени команди Hilti щодня вирішують багато задач та обслуговують наших клієнтів.

Ми по-справжньому захоплені своєю справою, багато з нас працюють у Hilti вже 10, 15 чи навіть 20 років. У всьому, що ми робимо, ми керуємося цінностями Hilti — сміливість, командна робота, відповідальність. Вказані цінності поділяють усі співробітники нашої компанії у всьому світі. 

Поділитись