Корпоративна стратегія

Чемодан для инструментов

Champion 2020 - наша стратегія майбутнього

"Ми пристрасно створюємо захоплених клієнтів і разом будуємо краще майбутнє". Ця заява про місію ґрунтується на переконанні, що ми зростаємо разом з людьми навколо нас - з нашими замовниками, працівниками та партнерами. Досвід та спільні переконання щодо розвитку та покращень, допомогли нам надавати продукти, системи, програмне забезпечення та послуги світового рівня.

Наша стратегічна мета - стале створення цінності за допомогою лідерства на ринку та їх диференціації; лідерство на ринку щодо відносної частки ринку та диференціації через прямі продажі. Ми продовжуватимемо слідувати успішному курсу останніх років у 2020 році і далі, наголошуючи на чотирьох перевірених стратегічних сферах діяльності.

Ми інвестуємо в постійні інновації. Роблячи це, ми й надалі будемо покладатися на серцевину нашої корпоративної стратегії: прямий доступ до партнерів із нашими замовниками у будівельній галузі. Операційна досконалість у всіх процесах допомагає забезпечити успіх наших клієнтів та зміцнити лідируючі позиції на ринку. Для досягнення цих цілей щодня старанно працює високоефективна глобальна команда з 30 000 співробітників.

Наш CEO Champion 2020

За допомогою стратегії Champion 2020 ми створили міцний фундамент і тепер готові пожинати те, що посіяли раніше - прискорювати частку продажів та отримувати ще більшу частку ринку.

Кристоф Лоос
Chief Executive Officer

Поділитись