НАША ІСТОРІЯ

Hilti history

Ми пройшли довгий шлях з моменту заснування компанії у 1941 році та маємо амбіційні плани щодо подальшого зростання. Ознайомтесь з нашою історією  — ви побачите, що ми можемо досягти.

1941 — ЗАСНУВАННЯ

Інженер Мартін Хілті (1915 ‒1997) та його брат Ойген (1911 ‒1964) заснували Hilti Maschienenbau OHG в м. Шан, Князівство Ліхтенштейн.

1948 — подана заявка на патент

Мартін Хілті вперше звертає увагу на технологію прямого монтажу та отримує патент на його виробництво. На початку 1950-х років починається виробництво ручних інструментів та монтажних пістолетів.

1952 — ПРОДАЖІ

Hilti укладає свій перший міжнародний контракт - угоду про співробітництво в Італії.

1957 — ПРОРИВ

Hilti здійснює технологічний прорив та створює DX 100 — перший у світі пороховий монтажний пістолет. До початку 60-х років Hilti працює на ринках близько 30 країн світу. 

1962 — МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС

Hilti представлена у близько 30 країнах світу. 

1964 — ПРОЩАННЯ

20 листопада у віці 53 років пішов із життя один із засновників компанії Ойген Хілті. Це був видатний менеджер, який зробив величезний внесок у розвиток та зростання компанії в м. Шан. До своєї передчасної смерті він також брав участь у роботі Державної комісії з питань навчання робочим професіям. 

1967 — ВРАЖАЮЧІ ІННОВАЦІЇ

З появою Hilti TE 17, першого електропневматичного перфоратора, серія TE стає найбільшою лінійкою інструментів Hilti. У той же час Hilti розробляє перші механічні анкерні системи.

1970 — МІЖНАРОДНІ ВИРОБНИЧІ ПІДПРИЄМСТВА

Відкритий перший завод у Тюрингені, Форарльберг (Австрія).

1971 — РОЗШИРЕННЯ

Відкритий завод у м. Кауферинг поблизу Мюнхена (Німеччина) та нові виробничі потужності в усьому світі.

1973 — ЗРОСТАННЯ

Новий завод Hilti Entwicklungsgesellschaft (HEG) в Мюнхені (Німеччина) розробляє рішення для сверління та монтажу, а також анкерні системи. 

Розширюється структура управління. Починає роботу виконавчий комітет у складі  чотирьох людей. 

1975 — НА ПОСАДІ

До виконавчого комітету призначені три заступника директорів. До компанії приєднується син засновника Міхаель Хілті — до сфери його відповідальності входять маркетинг та продажі. 

1980 — ПЕРЕРОЗПОДІЛ РЕСУРСІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО КОМПАНІЇ

Формуються підрозділи, які відповідають за продажі в таких регіонах, як Америка, Африка, Азія та Европа.

Заснований Родинний траст Мартіна Хілті.

1982 — ПРИЗНАЧЕННЯ

Міхаель Хілті призначений заступником голови виконавчого комітету.

1985 — ФОКУСУВАННЯ

Сформовані спеціалізовані підрозділи з розвитку таких продуктових напрямків як анкерні системи, рішення для прямого монтажу, свердління та руйнування. Кожен підрозділ включає в себе відділи продуктового менеджменту, дослідження та розробок, логістики, обліку витрат, закупівель та виробництва. 

1986 — ЛІДЕРСТВО

Представлена «Стратегія 2000», яка вперше фокусується на сегментації ринку.  Також введена єдина, глобальна корпоративна культура з девізом «Лідерство вирішує усе».

1990 — ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА

Мартін Хілті поступається посадою генерального директора на користь сина Міхаеля. Сам він залишається на посаді голови ради директорів. 

1991 — ГЛОБАЛІЗАЦІЯ

Постійне формування підрозділів, що діють на міжнародному ринку. Створюються нові філії — зокрема, в Росії, Південній Америці та Азії. Для Hilti настає епоха глобалізації.

1994 — ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД

Мартін Хілті поступається посадою голови ради директорів Міхаелю Хілті та залишається в раді директорів як почесний президент. Генеральним директором призначений Пиюс Баскера. Вперше вищу посаду в компанії займає не член родини Хілті. 

1996 — ОСНОВНИЙ БІЗНЕС

Нова стратегія Champion 3C заснована на клієнторієнтованості, розвитку компетенцій. 

1997 — СПАДЩИНА

19 серпня у віці 82 років помирає Мартін Хілті, співзасновник компанії. 

2002 — НЕТВОРКІНГ

Початок глобальної стандартизації бізнес-процесів та даних, яка стала основою для майбутнього значного зростання ефективності та продуктивності Hilti.

2003 — НАГОРОДА

Hilti Group отримує премію Карла Бертельсмана за видатну корпоративну культуру. 

2004 — КУЛЬТУРА

На зміну концепції «Лідерство вирішує все» приходить The Hilti Way. Важливим аспектом нової корпоративної культури стають регулярні тренінги та курси для співробітників у всьому світі. 

2006 — ЗМІНИ В РАДІ ДИРЕКТОРІВ

Наприкінці року Бо Рисберг замінив Пиюса Баскеру на посаді генерального директора. Баскера стає головою ради директорів, а Міхаель Хілті залишається у складі ради директорів.

2009 — ВІДКРИТТЯ НОВИХ ЗАВОДІВ

Hilti відкриває восьмий восьмий завод у Матаморосі (Мексика). Інші виробничі потужності компанії розташовані в Шані (Ліхтенштейн), Тюрингені (Австрія), Кауферингу и Штрассі (Німеччина), Чжаньцзяні та Шанхаї (Китай) та Кечкеметі (Угорщина).

Фінансова криза

Оборот Hilti зменшується на 20 % та це спонукає компанію переглянути стратегію. 

2014 — ТОП-МЕНЕДЖЕМЕНТ

Кристоф Лоос стає п'ятим генеральним директором в історії Hilti.

Стратегія

Під керівництвом нового генерального директора компанія розробляє стратегію на найближчі роки. Основним аспектом стратегії Champion 2020 стає диференціація завдяки преміальній продукції.

2015 — ЦЕНТР ІННОВАЦІЙ

У штаб-квартирі Hilti в м.Шан, Князівство Ліхтенштейн, відкритий новий сучасний Інноваційний центр, розрахований на більш ніж 450 співробітників.  

Переїзд

Американська штаб-квартира переїзджає у м.Талса, штат Оклахома, у Плано, поблизу м.Даллас, штат Техас.

Оборот

Вперше підрозділ Hilti в Північній Америці досягає обороту, що перевищує 1 млрд доларів 

2014-2016 - СТРАТЕГІЯ ТА ЗАВДАННЯ

Крістоф Лоос стає п’ятим генеральним директором в історії Хілті. Основна увага нової корпоративної стратегії «Чемпіон-2020» - стійке створення цінності за допомогою лідерства та диференціації.

У той же час Hilti відкриває новий та сучасний інноваційний центр у 2015 році та повністю оновлює штаб-квартиру та приміщення компанії у 2016 році.

У ювілейний 2016 рік понад 24 000 співробітників працюють для Hilti в більш ніж 120 країнах.

2017-2018 - РОЗШИРЕННЯ ПРОДАЖІВ ТА ПОСЛУГ

Hilti зміцнює свої позиції на офшорному ринку з придбанням Норвезької системної групи Oglaend. Це  найбільше придбання компанії в історії Hilti.

У грудні 2017 року компанія Hilti Group вперше в історії компанії зламала бар'єр у розмірі 5 мільярдів CHF.

Під час щорічних загальних зборів корпорації Hilti Майкл Хілті був обраний Почесним головою Ради директорів довічно.

Придбавши австрійську компанію Bnds Brandschutztechnik Döpfl GmbH та її німецьку філію з продажу, Hilti розширила спектр протипожежних рішень для енергетики та промисловості.

2019-2020 - BIM Experience Center/ ЗМІНИ У МЕНЕДЖМЕНТІ КОМПАНІЇ

Hilti відкрила BIM Experience Center у Роттердамі. Центр реалізує цифрову еволюцію будівельних проектів завдяки поєднанню додатків, послуг та цифрових елементів.

У 2020 році Марко Мейрат став членом Ради директорів, довіреною особою Martin Hilti Family Trust, а також виконуватиме функції президента Hilti Foundation.

Поділитись