Наше виробництво

Image alt text (optional)

ШАН, ЛІХТЕНШТЕЙН

Завод компанії в м.Шан спеціалізується на виробництві металічних анкерів, елементів кріплення, сегментів для алмазних коронок та дисків для різання.

Це перший завод Hilti, збудований у 1941 році. Від самого початку на заводі виробляли інструменти для кріплення, проте згодом на ньому було організоване виробництво іншої продукції.

Завод в Шані розташований недалеко від центру досліджень та розробок Hilti, тому всі інновації для початку їх серійного виробництва поэтому все инновации до начала их серийного производства сходять з його конвеєра.

На заводі в Шані працюють 360 співробітників.

Це один із найбільших центрів професійно-технічного навчання в долині Рейну. У 2013 році завод став лауреатом швейцарської премії Lean Award – нагороди, яку присуджують за успішне ведення ощадливого виробництва.

ТЮРИНГЕН, АВСТРІЯ

Завод в австрійському містечку Тюринген спеціалізується на виробництві високотехнологічних рішень, складальних вузлів та фінальній збірці інструментів для сведлення та демонтажу, установок алмазного буріння, стінорізних машин, а також техніки прямого монтажу.

Завод займається розвитком виробничих технологій, інженерних рішень та створенням прототипів інструментів, завдяки чому робить значний вклад у розвиток інновацій та сприяє швидкому впровадженню нової продукції.

Завод заснований у 1970 році та постійно розширюється.

У 2009 році відкрився новий виробничий корпус, куди у 2010 році з заводу в Маурені, Ліхтенштейн був переведений цех загального збору інструментів. 

Штат заводу в Тюрингені нараховує 400 співробітників, що робить його одним з найбільших центрів професійної підготовки в регіоні. У 2009 році завод визнаний кращим центром професійної підготовки в Австрії. 

Image alt text (optional)

КАУФЕРІНГ, НІМЕЧЧИНА

Наш завод у Кауферингу виробляє електродвигуни, бури, монтажний профіль, хімічні анкери та протипожежну продукцію.

Тут розробляють сучасні методи виробництва, технології та процеси, які згодом впроваджуються на всіх заводах Hilti. У Кауферингу спільно із підрозділами маркетингу та розробок створюються інноваційні продукти. 

Завод успішно функціонує відповідно до принципів ощадливого виробництва та неодноразово був нагороджений відзнакою Manufacturing Excellence Award.

Завод раціонально використовує енергію та ресурси, сертифікований відповідно до ISO 5000.

Підприємство розташоване у передмісті Мюнхена та дає з 1971 року.

Штат нараховує 500 співробітників.

Plant 9, Nersingen, Germany

ШТРАСС, НІМЕЧЧИНА

Завод у німецькому місті Штрасс – наше головне підприємство, що займається технологією пластмас.

Тут випускать пластикові анкери, а також пластмасові деталі для всієї продукції Hilti.

Мы придбали цей завод у компанії Fürstlich Hohenzollersche Hüttenverwaltung в 1975 році. Згодом виробництво неодноразово розширювалося. Останнє розширення відбулось у 2010 році.

Завод є центром компетенції, тут приділяють велику увагу технологіям виробництва та займаються вивченням та розробкою матеріалів.

Штат нараховує 215 співробітників.

КЕЧКЕМЕТ, УГОРЩИНА

Долота, бури нестандартної форми, специальні бури для гірничодобувної промисловості, пустотілі бури, диски для стінорізних машин та алмазні коронки для буріння випускаються на заводі Hilti в угорському місті Кечкемет.

Виробнича потужність підприємства, заснованого у 1989 році, постійно зростає. З 2004 року з розширенням портфоліо завод також розпочав проводити випробування продукції. З 2013 року завод розпочав реалізацію програми NQA для виготовлення анкерів HDA.

Перший цех з виробництва, що був сданий у 1994 році, значно збільшився у 2010 році. В 2012 році площа виробництва збільшилась до 12 000 квадратних метрів.

Завод у Кечкеметі тісно співпрацює з рядом угорських університетів та технічних вищих учбових закладів. 

Штат співробітників складає близько 250 співробітників.

Image alt text (optional)

МАТАМОРОС, МЕКСИКА

Наш завод у мексиканському місті Матаморос виробляє металеві елементи кріплення для підрозділів Hilti у Західній півкулі.

На заводі використовуються передові технологічні досягнення, в тому числі в галузі обробки металу, штампування, гальванічного покриття та автоматизованої комплектації.

Виробництво у Матаморосі розпочато в 2009 році, і це новий завод Hilti. Завод значно збільшив можливості поставок для наших клієнтів у Західній півкулі.

Штат співробітників нараховує близько 170 чоловік.

LPlant_8_Version_B.tif

ЧЖАНЬЦЗЯН, КИТАЙ

Наш завод у китайському місті Чжаньцзян відкритий у 1995 році та стабільно развивається. У 2005 році площа заводу збільшилась вдвічі та сьогодні складає 55 тисяч квадратних метрів.

Завод спеціалізується на виробництві та обробці металевих комплектуючих та хімічних анкерів. 

Тут виконують оздоблення, покриття та комплектацію металічних анкерів, а також виробляють цвяхи та епоксидну основу для клейових анкерів. 

На заводе працює близько 330 співробітників.

Image alt text (optional)

ШАНХАЙ, КИТАЙ

Наше виробниче підприємство у Шанхаї відкрито в 2004 році та спеціалізується на виробництві електроінструментів малої потужності, у тому числі дротових та бездротових перфораторів з електропневматичним принципом дії, дротових та акумуляторних шуруповертів, дротових пилок, кутових шліфовальних машин та ін.  

Штат включає 470 співробітників.

Завод розташований у синьчжуанському промисловому парку загальною площею 14 500 квадратних метрів.

Image alt text (optional)

EUROFOX, АВСТРІЯ

Завод Eurofox, розташований в австрійській комуні Ланценкірхен, був заснований у 1993 році.

Hilti Group придбала компанію у липні 2011 року, а у 2015 році розширила виробничу площу. На сьогоднішній день компанія Eurofox не тільки виробляє передові системи вентильованих фасадів, проте також є центром компетенції Hilti у виробництві хомутів для труб та модульних монтажних систем.

Фасади Eurofox використані в багатьох будывельних проектах, у тому числі вежі «The Corniche» у Лондоні.

Вентильовані фасадні системи EUROFOX відомі своєю високою якістю, тривалим терміном експлуатації, високою несучою здатністю та енергоефективністю. Поєднання функції рухомої та нерухомої точки у кронштейнах Eurofox скорочує номенклатуру деталей, що обробляються, та спрощує планування матеріалів та монтаж.

Tochtergesellschaften_Diamond B_gross

ЛОС-АНДЖЕЛЕС, США

Наш завод у Лос-Анджелесі, Hilti US Manufacturing, Inc., виробляє важку алмазну техніку.

Він заснований у 1983 році та поставляє коронки для буріння та диски для різання. 

Ми придбали компанію Diamond B у 2009 році та змінили її назву на Hilti US Manufacturing, Inc.

Цей завод дозволить укріпити наші позиції провідного постачальника інструментів та комплектуючих для професіоналів алмазного буріння та різання.

Завод виробляє стандартну та кастомізовану продукцію. Специфікація, виготовлення та відправка таких виробів зазвичай відбувається протягом одного робочого дня.

Image alt text (optional)

HILTI MANUFACTURING INDIA PRIVATE LIMITED, ІНДІЯ

Виробниче підприємство Hilti Manufacturing India Private Limited виробляє диски для різання, полотна для стінорізних машин, алмазні шліфувальні чашки та колонки для буріння. 

Компанія була заснована у 1971 році та називалась Bhukhanvala Diamond Systems Private Ltd. У 2008 році Hilti Group придбала 80% акцій компанії, а у 2010 році викупила залишок акцій, що належали родині засновників.  

В 2010 році компанія отримала нове ім'я: Hilti Manufacturing India Private Limited. У чотирьох підрозділах HMIPL, які знаходяться в Навсарі, штат Гуджарат, працює більше 500 людей, у тому числі власна команда дослідників, розробників та  включая собственную команду исследователей, разработчиков и випробувачів.

Компанія HMIPL має сертифікати стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та спеціалізується на змішуванні та пресуванні порошків, вільному спіканні, лазерній та CD-зварочній технології. Підприємство є також єдиним представником Індії в організації з безпеки абразивів (OSA).